VE-471M1ETR-1010
MFR.Part #
VE-471M1ETR-1010
JLCPCB Part #
C249931
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 10mm 2000hrs@85℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS