VZH331M2ATR-1816
MFR.Part #
VZH331M2ATR-1816
JLCPCB Part #
C176687
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 100V 16.5mm 18mm 330uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS