RXQ330M2WBK-1625
MFR.Part #
RXQ330M2WBK-1625
JLCPCB Part #
C134632
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 25mm 33uF 450V 7.5mm 975mA@100kHz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS