VEJ101M0JTR-0506
MFR.Part #
VEJ101M0JTR-0506
JLCPCB Part #
C249578
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 5.7mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS