VZH220M1VTR-0506
MFR.Part #
VZH220M1VTR-0506
JLCPCB Part #
C249870
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS