RZW102M1VBK-1325L
MFR.Part #
RZW102M1VBK-1325L
JLCPCB Part #
C134525
Package
Plugin
Description
1000uF 35V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS