VZH151M1ETR-0810
MFR.Part #
VZH151M1ETR-0810
JLCPCB Part #
C249853
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 150uF 25V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS