VZH101M1CTR-0606
MFR.Part #
VZH101M1CTR-0606
JLCPCB Part #
C285390
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS