VUK331M1HTR-1316L
MFR.Part #
VUK331M1HTR-1316L
JLCPCB Part #
C5266056
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 16mm 330uF 5000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS