VUP101M1VTR-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUP101M1VTR-0607
JLCPCB Part #
C23692910
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS