SS-470M1CBK-0605
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SS-470M1CBK-0605
JLCPCB Part #
C134717
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
1000hrs@85℃ 16V 2.5mm 47uF 58mA@120Hz 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS