RXW221M1JBK-1020
MFR.Part #
RXW221M1JBK-1020
JLCPCB Part #
C134649
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 147mΩ@100kHz 20mm 220uF 5mm 6000hrs@105℃ 63V 885mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS