VUA470M1JTR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUA470M1JTR-1010
JLCPCB Part #
C3029687
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+125℃ 10mm 10mm 47uF 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS