VEJ471M1ATR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEJ471M1ATR-1010
JLCPCB Part #
C249672
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS