VE-470M1JTR-1010
MFR.Part #
VE-470M1JTR-1010
JLCPCB Part #
C249541
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 10mm 2000hrs@85℃ 47uF 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS