VE-100M2ATR-0810
MFR.Part #
VE-100M2ATR-0810
JLCPCB Part #
C249459
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 10uF 2000hrs@85℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS