VEJ102M1ETR-1316
MFR.Part #
VEJ102M1ETR-1316
JLCPCB Part #
C164074
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 25V ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS