VZL331M0JTE-0607L
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZL331M0JTE-0607L
JLCPCB Part #
C25503694
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 330uF 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS