VEJ471M1ETT-1010
MFR.Part #
VEJ471M1ETT-1010
JLCPCB Part #
C46683052
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS