VEU330M1HTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEU330M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C249746
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 33uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS