VEJ470M1JTR-1010
MFR.Part #
VEJ470M1JTR-1010
JLCPCB Part #
C249664
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 47uF 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS