RXW221M1HBK-1016
MFR.Part #
RXW221M1HBK-1016
JLCPCB Part #
C134648
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 119mΩ@100kHz 16mm 220uF 50V 5mm 6000hrs@105℃ 850mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS