RZW331M1EBK-0815
MFR.Part #
RZW331M1EBK-0815
JLCPCB Part #
C134687
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
15mm 25V 3.5mm 330uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS