RZW221M1KBK-1320
MFR.Part #
RZW221M1KBK-1320
JLCPCB Part #
C311678
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 220uF 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS