RXW471M1CSA-0811
MFR.Part #
RXW471M1CSA-0811
JLCPCB Part #
C384647
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 16V 3.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS