REA332M1HBK-1836
MFR.Part #
REA332M1HBK-1836
JLCPCB Part #
C335064
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 3000hrs@85℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS