RXW470M2ABK-1016
MFR.Part #
RXW470M2ABK-1016
JLCPCB Part #
C882145
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 16mm 47uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS