RXW221M1CBK-0611
MFR.Part #
RXW221M1CBK-0611
JLCPCB Part #
C2892685
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 220uF 6.3mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS