SG-101M1CBK-0507
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-101M1CBK-0507
JLCPCB Part #
C134704
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 16V 2mm 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS