RXW220M2ABK-0811
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXW220M2ABK-0811
JLCPCB Part #
C134645
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100V 11.5mm 22uF 230mA@100kHz 3.5mm 5000hrs@105℃ 680mΩ@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS