REA102M1JBK-1625
MFR.Part #
REA102M1JBK-1625
JLCPCB Part #
C134528
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1000uF 16mm 25mm 3000hrs@85℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS