VZL470M1ETR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZL470M1ETR-0606
JLCPCB Part #
C311639
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS