RXQ220M2WBK-1620
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXQ220M2WBK-1620
JLCPCB Part #
C134630
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 20mm 22uF 450V 7.5mm 725mA@100kHz ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS