VZT101M1HTR-0607
MFR.Part #
VZT101M1HTR-0607
JLCPCB Part #
C311622
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS