VUA330M1HTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUA330M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C3029680
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+125℃ 10mm 33uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS