HBO271M1ETR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBO271M1ETR-0810
JLCPCB Part #
C3031625
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 25V 270uF 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS