RGA820M2GBK-1632G
MFR.Part #
RGA820M2GBK-1632G
JLCPCB Part #
C261380
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS