RGA472M1VBK-1836
MFR.Part #
RGA472M1VBK-1836
JLCPCB Part #
C782999
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 35.5mm 35V 4700uF ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS