VUA220M1JTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUA220M1JTR-0810
JLCPCB Part #
C3029685
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+125℃ 10mm 22uF 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS