VUA680M1VTR-0810
MFR.Part #
VUA680M1VTR-0810
JLCPCB Part #
C3029673
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+125℃ 10mm 35V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS