ORU101M1EBK-0808
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORU101M1EBK-0808
JLCPCB Part #
C25503678
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2000hrs@125℃ 25V 8mm 8mm Polymer ±20% Plugin,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS