REA221M2DBK-1636
MFR.Part #
REA221M2DBK-1636
JLCPCB Part #
C134533
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
16mm 200V 220uF 3000hrs@85℃ 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS