VZT331M1CTR-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZT331M1CTR-0607
JLCPCB Part #
C882162
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS