ORZ271M1CBK-0811
MFR.Part #
ORZ271M1CBK-0811
JLCPCB Part #
C3012885
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 16V 270uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS