ORK471M0JBK-0608
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORK471M0JBK-0608
JLCPCB Part #
C176697
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 4.7A@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS