HBW470M1KTR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBW470M1KTR-1010
JLCPCB Part #
C3031622
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 10mm 4000hrs@125℃ 47uF 80V ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS