SPHV15-01KTG
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SPHV15-01KTG
JLCPCB Part #
C2972459
Package
DFN1006
Description
-55℃~+150℃ 150W@8/20us 15V 16.2V 18V 200nA 5pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN1006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS