SMD4532-090NF
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMD4532-090NF
JLCPCB Part #
C782867
Package
1812
Description
1pF 2 2.7mm 2kA 3.2mm 4.5mm 600V 90V ±30% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS