5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C384924
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 131.1A 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS