SD2401P4-3
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SD2401P4-3
JLCPCB Part #
C19725249
Package
DFN2020-3
Description
-55℃~+125℃ 140A@8/20us 1uA 24V 33V 6.9kW@8/20us 740pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN2020-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS